دانلود رمان احساس من معلول نیست

نسخه های اندروید (APK) , آیفون و اندروید (EPUB) , جاوا (JAR) و نسخه کامپیوتر (pdf)

نویسنده : سمیه .ف.ح

تعداد صفحات : 495

ژانر : #عاشقانه

دانلود رمان احساس من معلول نیست

خلاصه رمان 

هنگامه دختری متفاوته . البته متفاوت نه از نظر خودش. از دید شمایی که اونو متفاوت می بیند. البته بعضی وقتها همینم غنیمته . چون خیلی ها ممکنه اصلاً نبیننش. چون اون معلوله . یه معلول جسمی . معلولی با هوش و قابلیتهایی خیلی بیشتر از تو ! خیلی بیشتر از من ! باز تا اینجا مشکلی نیست . مشکل وقتی به وجود می یاد که این آدم ، عاشق یه فرد سالم از نظر جسمی میشه . اون معلوله ولی احساسش معلول نیست . اون به اندازه ی من و تو یا حتی شاید خیلی بیشتر از ما ها ، عشق رو می فهمه ….پایان خوش

این داستان نصف واقعیت و نصف تخلیه. نصف واقعیش تند و تلخ و نصف تخیلیش ، هم برگرفته از ذهن زنده ی نویسنده . ذهنی که دوست داره کلی رو آدما تاثیر بذاره و چشماشون رو بشوره .

دانلود رمان | دانلود رمان عاشقانه | رمانی ها خیلی ,معلول ,دانلود ,رمان ,دانلود رمان ,خیلی بیشتر ,معلول نیست منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

From your mind Urielksdi2 Seite کانون آگهی و تبلیغاتی نصرت دانستنی های مهم در ساخت سمعک مجله سلامت آویژه فلزیاب یاسوج آهنگ پیشواز ها و آوای انتظار های کربلایی حسن توزی